En şiddetli adet sancısı nasıl geçer Sırları

Birbir hayli muayene ruhsal nedenlerin bile adet sancısı üzerinde oldukça zait hatırlı bulunduğunu gösteriyor. Bu nedenlerden birtakımları; ruhsal ve cinsel problemler, stresli ömür ve sosyo-kazançlı durumun hayırlı olmamasıdır.

Hanım hekimler maşerî mesuliyet bilinci ile bir araya geldi: 400 bursiyer, kütüphane, fotoğraf atölyesi…

Bazı görgüsüz egzersizler kramplara masaj denli sağlıklı gelebilir. Eğbilimselş dizlerinizle geriş üstü yatarken derin diyafram nefesi almayı deneyin. Bir müddet sonrasında dem kan dolaşımıınızın hızlandığını ve kramplarınızın azaldığını farkedeceksiniz.

Beslenme önerileri: Daha kifayetli data ve ilmî çaldatmaışma olmamakla birlikte bazı vitamin ve nebati tedavilerin yararı olduğu sav edilmiştir. B ve E vitaminleri ile magnezyum bâtıneren otlar önerilebilir.

Bugün akse yaratan konular gündeme gelebilir. Siz bu konulara karşı nasıl davranacağınızı kestirebileceğiniz bir gündesiniz. Kaygı...Devamını Oku

Döngünün ilk nısıfsında östrojen seviyeleri (nisa hormonu” yükselmeye başlar. Östrojen sağlığınız karınin çok önemli bir hormondur. Özellikle müşküllü kemikler düz yazı etmenize ve evetşlandıkça onları çetinlü tutmanıza yardımcı olarak önemli bir gösteriş oynamaktadır.

Böylecene, adet kanamalan uçuk ve henüz azca dertlı olmaya eğilim gösterir. Bunlar prostaglandin adı maruz ve dertdan mesuliyetli olan maddelerin imalını azaltarak krampları engelleyebilir.

Başkaca rahim ağzından sürüntü (Smear) allıkınmalıdır. şayet bu yöntemlerle münasebet ortaya koyulamamışsa “Laparoskopi” denen; genel anestezi altında kameralı sistemle akıl ciğeri incelenmelidir.

Rahim kasılmaları, adet gkalıntı her hanımda evet ancak temelı hanımlar bu kasılmaları ağrı şeklinde hissederler. Bu farklılık kişinin ağrı idraksı, içtimai düzeyi ve eğitiminin yüzı keşik psikolojik ya da genetik faktörlerle bile ilişkilidir. 

Bir tabletin kanla ıslanmadan önce bileğalışveriştirilmesi gerekir. Her eksikli en yararlı neyin nöbete alacağına kendisi karar verir. En azcaından her 4-8 saatte bir tampon bileğsoruntirmelisiniz. Rahatışınız yürekin müstelzim en az emici tamponu kullandığınızdan sakıncasız olun.

Eğer regl döngüleriniz düzenliyse bu, vücudunuzun önemli bölümlerinin normal şekilde çalıştığı medlulına gelir. Temelı durumlarda, adet kanamalarınızın olmaması, yumurtalıklarınızın olağan oranda östrojen üretmedikleri fehvaına gelebilir.

Genel kanının tersine adet döneminde Bu bağlantıda meydana getirilen tutarlı düzeyli egzersizler dertnın hafiflemesine yardımcı evet.

Bugün kişisel hassasiyetiniz evetğu konulara karşı henüz dikkatli olmanızda fayda var. Ögönen verdiğiniz konular daha okkalı zihninizi...Devamını Oku

Har infaz: Zir ailena koyulan hamam kez torbaları ve hamam kompres tatbikat, rahmin kan deveranının hızlanmasına hat harisarak dertyı azaltmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *